Masterclass Carla Sharp: Slowing down and stretching out
Voorafgaand aan de Dag van de Psychotherapie organiseren RINO Groep en NVP een masterclass voor ervaren psychotherapeuten en supervisoren.
Slowing down and stretching out
A mentalizing approach for adolescents with personality difficulties
Carla Sharp is bekend vanwege de belangrijke wetenschappelijke bijdrage die ze levert aan het begrijpen van de fenomenologie, de oorzaken en belangrijke invloeden op het ontwikkelen van persoonlijkheidspathologie in de kindertijd en adolescentie.
Tijdens de masterclass kunt u in een groep van zo’n 50 tot 80 ervaren collega's luisteren naar een op de praktijk gerichte lezing van Carla Sharp. Daarnaast kunt u met Carla en de andere deelnemers van gedachten wisselen over de ingebrachte casuïstiek.
Meer informatie
- Donderdag 8 december 2022 van 13.00 – 17.00 uur in Amsterdam
- Meer info en inschrijven: www.rinogroep.nl/carlasharp
- Lees hier meer over de masterclass
- Lees hier meer over Carla Sharp
- Als u zich inschrijft voor de masterclass en de Dag van de Psychotherapie krijgt u € 25,- korting per inschrijving.
- De masterclass en de lezing van Carla Sharp tijdens de Dag van de Psychotherapie worden gehouden in het Engels.